Masz pytania? Zostaw kontakt

Podaj dane, oddzwonimydo Ciebie i zorganizujemy pomoc fachowca.

Chcesz wezwać fachowca? Zadzwoń: 22 563 11 24

FAQ

 1. Kim są fachowcy pracujący dla nas?

  Od lat rozwijamy naszą sieć specjalistów: hydraulików, elektryków, ślusarzy, techników, i wielu innych. Do naszej bazy trafiają najlepsi - sprawdzeni, wiarygodni i rzetelni fachowcy, pracujący po konkurencyjnych stawkach.

 2. Na czym polega gwarancja jakości?

  Naszą sieć fachowców budujemy od lat. Trafiają do nas specjaliści z polecenia, wyróżniający się profesjonalizmem, a my na bieżąco kontrolujemy ich pracę. Badamy opinie klientów, stosujemy badanie mystery shopping, robimy wszystko, aby mieć pewność, że współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy traktują każde zlecenie jak najważniejsze.

 3. Jakie są koszty usługi?

  Już w pierwszej rozmowie telefonicznej z wybranym specjalistą dostaniesz informacje, z jakiego rzędu kosztami należy się liczyć. Niekiedy dopiero po przyjeździe specjalisty może się okazać, że problem jest bardziej złożony a zakres naprawy – większy, co też zwiększa koszty usługi. I w takiej sytuacji decyzja o zleceniu naprawy zawsze należy do ciebie, po rozważeniu jej opłacalności.

 4. Co się stanie, jeśli nie zdecyduję się na naprawę?

  Już w pierwszej rozmowie telefonicznej z wybranym specjalistą dostaniesz informacje, z jakiego rzędu kosztami należy się liczyć, a Ty decydujesz czy chcesz wezwać specjalistę. Niekiedy dopiero po przyjeździe fachowca można stwierdzić, że problem jest bardziej złożony i zakres naprawy – większy, co zwiększa koszty. I w takiej sytuacji decyzja o zleceniu naprawy zawsze należy do ciebie, po rozważeniu jej opłacalności. Jeśli zrezygnujesz wtedy z naprawy, jedynym kosztem jest opłata za diagnozę i przyjazd specjalisty.

 5. Dlaczego nie ma podanych kosztów usługi?

  Koszty tego typu napraw są trudne do określenia z góry, bo każda naprawa jest inna. Dlatego nie podajemy cennika na stronie, by nie prowadzać Cię w błąd. Już w pierwszej rozmowie telefonicznej z wybranym specjalistą dostaniesz informacje, z jakiego rzędu kosztami należy się liczyć.

 6. Co robić, jeśli jestem niezadowolony z usługi?

  Jeśli z jakichś przyczyn jesteś niezadowolony z usługi, koniecznie nam to zgłoś, najlepiej pisząc na adres: reklamacje@mondial-assistance.pl Opisz okoliczności, a my wyjaśnimy sytuację i skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Zależy nam na tym, aby usługa w pełni odpowiadała Twoim oczekiwaniom.

Oszczędź swój czas

Dzięki naszym sprawdzonym fachowcom nie będziesz musiał martwić się awarią w Twoim domu.

Szybko i skutecznie

Bezzwłocznie obsłużymy Twoje zgłoszenie i wyślemy odpowiedniego fachowca.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Nasi fachowcy to specjaliści w swoich dziedzinach. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

 • Całodobowa pomoc 365 dni w roku
 • Szybka organizacja wizyty
 • Diagnoza już od 69 zł
 • Tylko sprawdzeni fachowcy
 • Najwyższa jakość usług
 • Wieloletnie doświadczenie
 • Gdy zlecasz naprawę – diagnoza w cenie