Masz pytania? Zostaw kontakt

Podaj dane, oddzwonimydo Ciebie i zorganizujemy pomoc fachowca.

Chcesz wezwać fachowca? Zadzwoń: 22 563 11 24

Jak działamy?

Jesteśmy firmą pomocową, mającą rozbudowaną sieć specjalistów: hydraulików, elektryków, ślusarzy, serwisów RTV, a także wielu innych. Pracują dla nas najlepsi - sprawdzeni, wiarygodni i rzetelni fachowcy, pracujący po konkurencyjnych stawkach.

Wystarczy jeden telefon do nas – dowiemy się dokładnie, czego potrzebujesz, i przekażemy zlecenie najszybciej dostępnym fachowcem, o najlepiej dopasowanej specjalizacji do twojej sytuacji.

Naprawa nieopłacalna?

Już pierwsza rozmowa telefoniczna z fachowcem pozwala zorientować się wstępnie w zakresie zlecenia i jego kosztach. Jeśli jednak po przyjeździe specjalisty i wykonaniu diagnozy uznasz, że nie warto naprawiać sprzętu, płacisz tylko za diagnozę i przyjazd fachowca.

Sam podejmujesz decyzje, czy naprawiać

Zadzwoń do nas, a my powiemy, kiedy i jak możemy ci pomóc. Decyzję o umówieniu wizyty podejmujesz dopiero po rozmowie z właściwym specjalistą, wiedząc już, jaki jest prawdopodobny zakres i koszt prac. Decyzję o naprawie podejmujesz już po wykonaniu diagnozy u ciebie w domu.

Nasi sprawdzeni fachowcy

Mamy rozbudowaną sieć specjalistów: hydraulików, elektryków, ślusarzy, serwisy RTV, i wielu innych. Naszą bazę rozwijamy i weryfikujemy od lat, dlatego pracują dla nas najlepsi - sprawdzeni, wiarygodni i rzetelni fachowcy, pracujący po konkurencyjnych stawkach.

Gwarancja jakości

Naszą sieć fachowców budujemy od lat. Trafiają do nas specjaliści z polecenia, wyróżniający się profesjonalizmem, a my na bieżąco kontrolujemy ich pracę. Badamy opinie klientów, stosujemy badanie mystery shopping, robimy wszystko, aby mieć pewność, że współpracujemy z najlepszymi fachowcami, którzy traktują każde zlecenie jak najważniejsze.

Szybka naprawa

Gdy decydujesz się na naprawę, kontaktujemy cię z odpowiednim fachowcem z naszej bazy, najlepiej dopasowanym do twojej sytuacji, i najszybciej aktualnie dostępnym. Umawiacie się na wizytę w odpowiadającym ci terminie. Nasi specjaliści: hydraulicy, elektrycy, ślusarze pełnią całodobowy dyżur, są dostępni również w weekendy i święta, przez 365 dni w roku. Serwisy RTV powiadamiamy o zleceniu całodobowo, natomiast serwisanci pracują w dni robocze.

Szacunkowa wycena naprawy

Już w pierwszej rozmowie telefonicznej z wybranym specjalistą dostaniesz informacje, z jakiego rzędu kosztami należy się liczyć. Niekiedy dopiero po przyjeździe specjalisty można stwierdzić, że problem jest bardziej złożony i zakres naprawy – większy, co zwiększa koszty. I w takiej sytuacji decyzja o zleceniu naprawy zawsze należy do ciebie, po rozważeniu jej opłacalności. Jeśli zrezygnujesz wtedy z naprawy, jedynym kosztem jest opłata za diagnozę i dojazd fachowca.

Masz więcej pytań? Sparwdź sekcję FAQ

Oszczędź swój czas

Dzięki naszym sprawdzonym fachowcom nie będziesz musiał martwić się awarią w Twoim domu.

Szybko i skutecznie

Bezzwłocznie obsłużymy Twoje zgłoszenie i wyślemy odpowiedniego fachowca.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Nasi fachowcy to specjaliści w swoich dziedzinach. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

  • Całodobowa pomoc 365 dni w roku
  • Szybka organizacja wizyty
  • Diagnoza już od 69 zł
  • Tylko sprawdzeni fachowcy
  • Najwyższa jakość usług
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Gdy zlecasz naprawę – diagnoza w cenie