Masz pytania? Zostaw kontakt

Podaj dane, oddzwonimydo Ciebie i zorganizujemy pomoc fachowca.

Chcesz wezwać fachowca? Zadzwoń: 22 563 11 25

Wezwij hydraulika – Szybka i skuteczna naprawa 24h

Z usunięciem awarii sieci wodno – kanalizacyjnej nie można zwlekać, dlatego też nasze pogotowie hydrauliczne czynne jest całą dobę. Zespół doświadczonych fachowców jest zawsze w gotowości. Zadzwoń na naszą infolinię, a my przyjedziemy z pomocą. Nasi profesjonaliści mają wszystkie narzędzia niezbędne do przeprowadzenia naprawy.

Naszym celem jest jak najszybsze naprawienie awarii hydraulicznej w Twoim domu lub miejscu pracy. Na pewno wiesz, jak kłopotliwy może być cieknący kran, zepsuta spłuczka czy zatkana toaleta. Nasi hydraulicy przyjmą każde zlecenie – od tych drobnych typu wymiana wężyka, po wykonawstwo i serwis instalacji. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach instalacyjno – hydraulicznych, do których zalicza się m.in. naprawa instalacji sanitarnych, CO, grzewczych, gazowych, wodno-kanalizacyjnych czy udrażnianie kanalizacji. Zadzwoń, by ustalić szczegóły.

Oszczędź swój czas

Dzięki naszym sprawdzonym fachowcom nie będziesz musiał martwić się awarią w Twoim domu.

Szybko i skutecznie

Bezzwłocznie obsłużymy Twoje zgłoszenie i wyślemy odpowiedniego fachowca.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Nasi fachowcy to specjaliści w swoich dziedzinach. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

  • Całodobowa pomoc 365 dni w roku
  • Szybka organizacja wizyty
  • Diagnoza już od 69 zł
  • Tylko sprawdzeni fachowcy
  • Najwyższa jakość usług
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Gdy zlecasz naprawę – diagnoza w cenie

Rodzaje napraw

Cieknący kran

Cieknący kran

Odgłos cieknącego kranu nie pozwala Ci się skupić i normalnie funkcjonować? Czas to zmienić! Wystarczy jeden telefon, by doświadczony hydraulik zjawił się w Twoim domu.

dowiedz się więcej

Cieknący prysznic

Cieknący prysznic

Twój prysznic funkcjonuje nieprawidłowo? Warto wezwać sprawdzonego hydraulika, który w mig rozwiąże problem! Zadzwoń i umów wizytę.

dowiedz się więcej

Zapowietrzony kaloryfer

Zapowietrzony kaloryfer

Kaloryfer często ulega zapowietrzeniu lub innym awariom. Nie czekaj – wezwij hydraulika już dziś! Gwarantujemy profesjonalną naprawę i konkurencyjne ceny.

dowiedz się więcej

Zatkany zlew

Zatkany zlew

Zatkany odpływ w zlewie, umywalce lub wannie prędzej czy później zdarza się w każdym domu. Jeśli chcesz mieć z głowy problem, zadzwoń i wezwij fachowca.

dowiedz się więcej

Zatkana toaleta

Zatkana toaleta

Problemy z toaletą? Zgłoś się do nas! Wystarczy wykonać jeden telefon i umówić wizytę, a nasz specjalista zjawi się w Twoim domu.

dowiedz się więcej