Masz pytania? Zostaw kontakt

Podaj dane, oddzwonimydo Ciebie i zorganizujemy pomoc fachowca.

Chcesz wezwać fachowca? Zadzwoń: 22 563 11 25

Serwis AGD Warszawa Bemowo

Zarówno drobne usterki, jak i poważne awarie sprzętu AGD w Twoim domu wymagają naprawy przez doświadczonego fachowca. Godny zaufania serwis AGD znajdujący się na Bemowie przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę, co pozwoli na umówienie wizyty specjalisty w Twoim domu bez względu na porę dnia i nocy.

Dobry serwis AGD wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta oraz szybką i rzetelną naprawą. Ponadto nasi fachowcy oferują dojazd do domu klienta oraz transport sprzętu do serwisu. Jeśli jesteś mieszkańcem dzielnicy Warszawa-Bemowo, nie wahaj się i skorzystaj z usług polecanego serwisu AGD. Naprawimy zepsutą kuchenkę, lodówkę czy zmywarkę. Szybko dojedziemy na osiedla takie jak Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty oraz Jelonki. Zadzwoń na infolinię i umów wizytę fachowca.

Oszczędź swój czas

Dzięki naszym sprawdzonym fachowcom nie będziesz musiał martwić się awarią w Twoim domu.

Szybko i skutecznie

Bezzwłocznie obsłużymy Twoje zgłoszenie i wyślemy odpowiedniego fachowca.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Nasi fachowcy to specjaliści w swoich dziedzinach. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

  • Całodobowa pomoc 365 dni w roku
  • Szybka organizacja wizyty
  • Diagnoza już od 69 zł
  • Tylko sprawdzeni fachowcy
  • Najwyższa jakość usług
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Gdy zlecasz naprawę – diagnoza w cenie

Rodzaje napraw

Naprawa kuchenek

Naprawa kuchenek

Nasi fachowcy naprawią Twoją kuchenkę najszybciej, jak to możliwe. Nie musisz martwić się o transport do serwisu – przyjedziemy do Twojego domu. Zadzwoń i umów wizytę fachowca.

dowiedz się więcej

Naprawa pralek

Naprawa pralek

Nie wiesz, co może być przyczyną awarii Twojej pralki i jak zabrać się za jej naprawę? Nasi serwisanci AGD przybędą z pomocą. Zadzwoń i ustal szczegóły wizyty.

dowiedz się więcej

Naprawa zmywarek

Naprawa zmywarek

Problemy ze zmywarką? Nie mogłeś lepiej trafić! Wystarczy jeden Twój telefon, a przyjedziemy do Twojego domu, chętnie doradzimy i naprawimy każdą usterkę techniczną.

dowiedz się więcej

Naprawa lodówek

Naprawa lodówek

Twoja lodówka nagle przestaje chłodzić? Nie czekaj, aż dojdzie do poważniejszej awarii – wezwij naszych serwisantów AGD.

dowiedz się więcej

Naprawa sprzętu kuchennego

Naprawa sprzętu kuchennego

Problemy ze sprzętem kuchennym? Ich rozwiązanie zostaw naszym fachowcom! Całodobowy serwis AGD zapewnia fachową naprawę zepsutego sprzętu.

dowiedz się więcej