Masz pytania? Zostaw kontakt

Podaj dane, oddzwonimydo Ciebie i zorganizujemy pomoc fachowca.

Chcesz wezwać fachowca? Zadzwoń: 22 563 11 25

Serwis RTV

Każdy sprzęt RTV może ulec awarii, i to w najmniej oczekiwanym momencie. Zepsuty odkurzacz czy telewizor, to dla naszych fachowców pestka! Doświadczony serwisant sprzętu RTV przyjedzie do Twojego domu i zajmie się naprawą. Zadzwoń już teraz i umów wizytę. Działamy szybko i profesjonalnie.

Niedziałający telewizor, radio, kino domowe, monitor lub odtwarzacz DVD? Nie ma problemu, poradzimy sobie z każdą awarią. Nasi wykwalifikowani fachowcy naprawią sprzęt w Twoim domu lub w razie potrzeby zabiorą go do serwisu, by w odpowiednich warunkach zająć się naprawą. Nie ma dla nas znaczenia marka sprzętu RTV – zajmujemy się naprawą urządzeń markowych oraz tych mniej znanych firm. Zapomnij o rozmazanym obrazie na Twoim ekranie, niedziałającym kinie domowym, czy szumach w radiu. Oddaj sprzęt w ręce specjalistów. Wystarczy jeden telefon w celu umówienia wizyty.

Oszczędź swój czas

Dzięki naszym sprawdzonym fachowcom nie będziesz musiał martwić się awarią w Twoim domu.

Szybko i skutecznie

Bezzwłocznie obsłużymy Twoje zgłoszenie i wyślemy odpowiedniego fachowca.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Nasi fachowcy to specjaliści w swoich dziedzinach. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

  • Całodobowa pomoc 365 dni w roku
  • Szybka organizacja wizyty
  • Diagnoza już od 69 zł
  • Tylko sprawdzeni fachowcy
  • Najwyższa jakość usług
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Gdy zlecasz naprawę – diagnoza w cenie

Rodzaje napraw

Naprawa radia

Naprawa radia

Zepsute radio? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów RTV. Wystarczy jeden telefon, by umówić wizytę fachowca w Twoim domu.

dowiedz się więcej

Naprawa telewizora

Naprawa telewizora

Na ekranie Twojego telewizora pojawiły się szumy lub ciemność? Nie masz powodów do obaw – nasi fachowcy z serwisu RTV przyjadą do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

dowiedz się więcej

Naprawa monitora

Naprawa monitora

Nieważne, jaka usterka dotknęła Twój monitor – warto skorzystać z pomocy naszych fachowców RTV, by cieszyć się z idealnego obrazu i w 100% działającego sprzętu. Przyjedziemy do Twojego domu i zdiagnozujemy problem.

dowiedz się więcej

Naprawa kina domowego

Naprawa kina domowego

Problem z kinem domowym? Każdą usterkę możesz zgłosić, dzwoniąc do naszego serwisu RTV. Działamy szybko, solidnie i fachowo.

dowiedz się więcej

Naprawa odtwarzacza DVD

Naprawa odtwarzacza DVD

Nieważne, jaka usterka dotknęła Twój sprzęt. Zadzwoń i skorzystaj z usług naszego serwisu RTV. Specjaliści szybko i skutecznie naprawią Twój odtwarzacz DVD.

dowiedz się więcej