Masz pytania? Zostaw kontakt

Podaj dane, oddzwonimydo Ciebie i zorganizujemy pomoc fachowca.

Chcesz wezwać fachowca? Zadzwoń: 22 563 11 25

Naprawa telewizora – wezwij specjalistę!

Oglądasz swój ulubiony serial lub z niecierpliwością czekasz na finał Ligi Mistrzów, a na ekranie Twojego telewizora pojawiły się szumy lub ciemność? Nie masz powodów do obaw – nasi godni zaufania fachowcy z serwisu RTV przyjadą do Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Zgłoś się do nas o każdej porze, aby umówić dogodny termin wizyty specjalisty.

Awaria telewizora może być naprawdę przykra, zwłaszcza gdy właśnie zaplanowałeś sobie seans filmowy lub czekasz na ulubiony teleturniej. Dlatego też, zamawiając naszych sprawdzonych specjalistów, możesz liczyć na szybką pomoc. Poradzimy sobie z awarią układu elektronicznego, uszkodzonym gniazdem antenowym, szumami, hałasami, zepsutym dekoderem czy niedziałającym telewizorem LCD lub CRT. Naprawimy Twój telewizor, używając profesjonalnych narzędzi i bazując na wieloletniej praktyce.

Oszczędź swój czas

Dzięki naszym sprawdzonym fachowcom nie będziesz musiał martwić się awarią w Twoim domu.

Szybko i skutecznie

Bezzwłocznie obsłużymy Twoje zgłoszenie i wyślemy odpowiedniego fachowca.

Zaufanie i bezpieczeństwo

Nasi fachowcy to specjaliści w swoich dziedzinach. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług.

  • Całodobowa pomoc 365 dni w roku
  • Szybka organizacja wizyty
  • Diagnoza już od 69 zł
  • Tylko sprawdzeni fachowcy
  • Najwyższa jakość usług
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Gdy zlecasz naprawę – diagnoza w cenie

Rodzaje napraw

Naprawa radia

Naprawa radia

Zepsute radio? Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów RTV. Wystarczy jeden telefon, by umówić wizytę fachowca w Twoim domu.

dowiedz się więcej

Naprawa telewizora

Naprawa telewizora

Na ekranie Twojego telewizora pojawiły się szumy lub ciemność? Nie masz powodów do obaw – nasi fachowcy z serwisu RTV przyjadą do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

dowiedz się więcej

Naprawa monitora

Naprawa monitora

Nieważne, jaka usterka dotknęła Twój monitor – warto skorzystać z pomocy naszych fachowców RTV, by cieszyć się z idealnego obrazu i w 100% działającego sprzętu. Przyjedziemy do Twojego domu i zdiagnozujemy problem.

dowiedz się więcej

Naprawa kina domowego

Naprawa kina domowego

Problem z kinem domowym? Każdą usterkę możesz zgłosić, dzwoniąc do naszego serwisu RTV. Działamy szybko, solidnie i fachowo.

dowiedz się więcej

Naprawa odtwarzacza DVD

Naprawa odtwarzacza DVD

Nieważne, jaka usterka dotknęła Twój sprzęt. Zadzwoń i skorzystaj z usług naszego serwisu RTV. Specjaliści szybko i skutecznie naprawią Twój odtwarzacz DVD.

dowiedz się więcej